Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Technické informace

Společnost Pride při výrobě vozíků udržuje tempo s technologickými inovacemi a zároveň spolupracuje se svými klienty, aby mohla poskytovat co nejlepší produkty stvořené pro reálný svět.

Střední pohon

Některé vozíky z naší nabídky jsou vybavené patentovaným středním pohonem. Tento systém umožňuje vozíku otáčení na mnohem menším prostoru, než je tomu u klasických vozíků se zadním pohonem. Pohybujete-li se na vozíku v menších prostorech, například v bytě v panelovém domě, pak tuto vlastnost rozhodně oceníte. A nebojte se, že by tento systém jakkoliv omezoval provoz vozíku v exteriéru.

Motory

Elektrické vozíky od společnosti Pride jsou vybaveny velmi kvalitními čtyřpólovými motory. Hlavní výhodou těchto motorů je na rozdíl od dvoupólových motorů podstatně vyšší kroutivý moment při nízkých otáčkách. To oceníte především při přejíždění překážek, nemusíte na ně rychle najíždět, ale díky vyššímu točivému momentu je pomalu překonáte. Kromě toho jsou motory Pride rekuperační, to znamená, že při jízdě z kopce dobíjejí zpět akumulátory, a zvyšuje se tak dojezd vozíku.

Transport

Vozíky jsou vybaveny sedačkami, které lze jednoduše rozložit pro transport v autě. Stejně tak se dají vysunout područky a odmontovat nebo sklopit zádová opěra. Transport kromě toho usnadňují i aluminiové teleskopické ližiny různých délek.

Individuální přístup Vozík upravíme podle vašich požadavků

Možnost nákupu přes poukaz Poradíme vám s nákupem přes zdravotní pojištovnu

Servis Záruční a pozáruční servis

Kvalita a inovace Moderní a kvalitní elektrické vozíky