Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Athamas s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem a servisem elektrických vozíků americké společnosti Pride Mobility Products Corp. Ta patří již od roku 1995 k předním světovým výrobcům pomůcek pro handicapované.

Jelikož je invalidní vozík obrovským pomocníkem v životě, je důležité, vybrat si takový vozík, který vám opravdu vyhovuje. Kolekce amerického výrobce Pride vyrábí různé typy moderních invalidních vozíků, které dokážou uspokojit řadu individuálních potřeb. Právě u nás si můžete výrobky z dílny společnosti Pride koupit. Nabízíme vozíky s klasickým zadním pohonem, patentovaným středním pohonem a dále veškeré příslušenství k nim včetně elektrických polohovacích systémů.

Kromě toho si u nás můžete vybrat i další vybavení, které potřebujete. Nabízíme široké spektrum sedaček, ovladačů a dalšího volitelného příslušenství na míru a podle vašich přání.

Co se týče plateb, máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v Česku a námi nabízené vozíky včetně příslušenství jsou plně hrazeny ze zdravotního pojištění.

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na území celé České republiky. Naší prioritou je kompletní péče o naše klienty od předvedení vozíků, pomoci při výběru typu a jeho schvalování, až po jeho servis po celou dobu jeho užívání.

Individuální přístup Vozík upravíme podle vašich požadavků

Možnost nákupu přes poukaz Poradíme vám s nákupem přes zdravotní pojištovnu

Servis Záruční a pozáruční servis

Kvalita a inovace Moderní a kvalitní elektrické vozíky